Huiskamer van Oirschot

In de St. Joriskapel vind je de 'Huiskamer van Oirschot'. De huiskamer is er om gezelligheid te bieden. Door elkaar te ontmoeten, te buurten met de gastvrije vrijwilligers en elkaar. En dit natuurlijk onder het genot van een kopje koffie of thee. 

De huiskamer kan, dankzij de 25 enthousiaste vrijwilligers een aantal keren per week open zijn.

Puzzel ruilkast

De puzzelruilkast, een wens van dorpsondersteuner Tiny van de Ven in de wensboom van Rotary Best-Oirschot is door de Rotary  omarmd en uitgevoerd. Je kunt een puzzel ruilen om thuis lekker te puzzelen maar natuurlijk kan er ook in de Huiskamer gepuzzeld worden. 

Openingstijden

  • Maandagmiddag van van 14.30 tot 16.30 uur
  • Donderdagmiddag van 14.30 tot 16.30 uur
  • Zondagmiddag van 14.30 tot 16.30 uur

Waar vind ik de Huiskamer van Oirschot 

De entree van de Sint Joriskapel is aan de zijkant bij de hoofdingang van St. Joris aan de Gasthuisstraat 25.

Je bent van harte welkom!

Huiskamer van Oirschot: gezelligheid, ontmoeting, goeie buurt, verwelkomd worden door gastvrije vrijwilligers, koffie & thee
 

 

Neem contact op met onze specialisten

Anja de Brouwer

Anja
de Brouwer

Dorpsondersteuner Oirschot centrum