Datum

Geen coronatoegangsbewijs nodig bij activiteiten in wijk- en buurtlocaties

Inhoud

Je bent nog steeds van harte welkom in onze wijk en buurt-locaties. We zijn blij om te kunnen aankondigen dat alle activiteiten, spreekuren, inlopen, ..etc. in onze wijk- en buurtlocaties plaats vinden zonder controle. Hiervoor is onlangs een handleiding opgesteld door Sociaal Werk Nederland i.s.m. Minsterie van VWS. Deze geldt vanaf 25 september 2021.

We voeren alleen een controle uit wanneer je als bezoeker gebruik wil maken van de horecavoorziening in de ontmoetings-/barruimte. Onze medewerkers/vrijwilligers in het beheer, vragen je dan om een coronatoegangsbewijs. Je krijgt dit als je volledig gevaccineerd bent, een geldig herstelbewijs hebt of een negatieve testuitslag van maximaal 24 uur oud. Testen is gratis voor iemand die geen herstel- of vaccinatiebewijs heeft.

Met de Coronacheck-app of via CoronaChecnk.nl kan iedereen het coronatoegangsbewijs ophalen.

We laten in onze horecavoorziening alleen bezoekers toe die in het bezit zijn van het coronatoegangsbewijs.

Op al onze locaties volgen we de corona basisregels:

  • elkaar de ruimte geven (bij voorkeur 1,5 m.)
  • handen wassen
  • geen handen schudden
  • testen bij klachten
  • frisse lucht

Meer informatie vind je op de website van Rijksoverheid.nl